Členstvo v dobrej strane je pevným základom Vašej kariéry

Autor: Karol Linhart | 20.4.2011 o 8:27 | (upravené 20.4.2011 o 8:40) Karma článku: 7,62 | Prečítané:  1472x

napr. úspešného managéra. Stav na Slovensku to len a len potvrdzuje. Po každých voľbách parlamentných a komunálnych dochádza k prerozdeľovaniu flekov. Smerom k SDKU a od SDKU smerom k Smeru. Najčastejšie medzi týmito dvoma stranami dochádza k prerozdeľovaniu vplyvu moci a flekov za posledných yks rokov. Isteže, že sem tam nejaký flek dostanú aj členovia menšinových strán, ktoré sa zlepia a vytvoria väčšinový zlepenec, aby mohli rozdať fleky svojim.

Posledné zmeny vo funkciách štátnych a samosprávnych podnikoch na Slovensku zažívame v poslednom období.

Do nových funkcií nastupujú naslovovzatí odborníci. Väčšinou sú to schopní manageri zo súkromnej sféry, ktorí zarobili svojimi schopnosťami strašne veľa peňazí, dosiahli vo svojich firmách fantastické výsledky a v istom okamihu svojho života si povedali asi toto:

„Dámy a páni, ja XY som súkromne podnikal už viac ako 10 rokov vo svojej firme. Zarobil som milióny na ziskoch a managérskych odmenách, platil som poctivo dane a dnes som si uvedomil, že prišiel čas pomôcť štátnym a samosprávnym podnikom. Sľubujem urobiť všetko preto, aby ten, kto ma do funkcie managera dosadí na tom celom neškodoval"

Týmto žiadam o prijatie do pozície managera a svoj životopis s čestným prehlásením,

zasielam vedeniu SMERu - členom Smeru som od včerajška, prívržencom a podporovateľom roky, pred tým som podporoval SDĽ a čiastočne Vladimíra,

zasielam vedeniu SDKU - členom SDKU som od predvčerajška, prívržencom a podporovateľom roky,

zasielam vedeniu KDH - členom KDH som roky, stánok Boží navštevujem pravidelne, za odpustky platím do zvončeka

zasielam vedeniu MOSTu - členom MOSTu chcem byť, prihláška bola podaná a som v čakacej lehote, doteraz som bol už v HZDS, ÁNO, SMK a aj preto spĺňam všetky kritéria na funkciu managera

zasielam predsedovi SaSu - členom SaSu nie som, lebo ste ma neprijal, ale prívržencom a podporovateľom som od jej vzniku, a Vaším osobným obdivovateľom až naveky, člen KSČ som nebol,

zasielam predsedovi SNS - s pánom Slotom som dlhoročný priateľ a pamätáš Jano ako sme sa spili a potykali si v Kasse ?

nezasielam už ostatným stranám, lebo nevidím extrémne veľký potenciál, aby ma dosadili niekde do funkcie managera štátneho alebo samosprávneho podniku.

Na základe môjho skromného vyššie uvedeného názoru sa domnievam, že členstvo v dobrej strane, prípadne podpora správnej strane je základom Vašej úspešnej kariéry managera štátneho alebo samosprávneho podniku.

Čo vy na to ?

V diskusii by som privítal aj názory úspšených managerov štátnych a samosprávnych podnikov, nielen ich zamestnancov.

Ďakujem za Váš čas a pozornosť. Ďalej už idem pracovať, lebo aj ja, nekecám a makám.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Slobodné a rozvedené matky sú moderné vdovy, tvrdia Kotlebovci

Kotlebovci cielia na zraniteľné skupiny s najväčšími finančnými problémami.


Už ste čítali?