70 % z rozpočtu na chod samosprávy

Autor: Karol Linhart | 3.5.2011 o 9:34 | (upravené 3.5.2011 o 10:02) Karma článku: 7,28 | Prečítané:  1350x

to je v percentách čistoty heroínu konská dávka, ktorá by zabila aj koňa, nielen Usámu bin Ládina. 70 % je naozaj silné kafíčko na to, že ďalšia z 22 mestských častí Košíc spotrebuje tisíce eur, keďže Krásňania rátajú s bežnými výdavkami vo výške 412 680 eur, z toho 288 497 eur zhltne chod samosprávy. Len na mzdy a odvody pôjde asi 153-tisíc eur.

Čítajte viac: http://korzar.sme.sk/c/5868371/krasna-si-vzala-preklenovaci-uver.html#ixzz1LGqLdSnz

Ako sme už písali v predchádzajúcom blogu  po konzultáciách s priateľom Vladimírom Gürtlerom tak, Poslanci Smeru ani SDKU sa nikdy nevzdajú peňazí daňových poplatníkov, Košičanov,

Čítajte viac: http://karollinhart.blog.sme.sk/c/263839/Poslanci-Smeru-ani-SDKU-sa-nikdy-nevzdaju-penazi.html#ixzz1LGqlwJ9m

tak v dnešnom regionálnom denníku sa zjavila ďalšia správa poukazujúca na to, že 22 mestských častí Košíc nie je nič iné, len bezodné hrdlo úradníkov, kde sa lejú eurá a eurá. Eúrá z daní ľudí práce na platy ľudí pláce.

Rezultátom dôvodnosti existencie úradníkov a politických nominantov v Košiciach je, že Košičania majú okrem košického zlatého pokladu z minulosti aj 22 mestských častí v súčasnosti.

Tento primát 22 mestských častí na cca. 250 000 obyvateľov nám smelo môžu závidieť aj v Novom Jorku, Londýne, Peking nevnímajúc. Slávny košický poklad má teda už roky dôstojného rivala pred svetom a tým je 22 mestských častí.

Čo iné, však môžeme čakať od smerakov, kádehákov či dzurindovcov, ktorí v samospráve umiestňujú svoje záložné kádre a cicajú daňových poplatníkov - Košičanov, ako zdôvodňovanie a vysvetľovanie, že  prečo je 22 mestkých častí tak životne nutných na dobrý chod samosprávy Košíc ?

Nič iné, len kecy a cicanie rozpočtov daňovníkov, Košičanov na chod samosprávy a ďalšiu existenciu 22 mestských častí Košíc do konca EHMK 2013 alebo až do konca sveta -)

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Slobodné a rozvedené matky sú moderné vdovy, tvrdia Kotlebovci

Kotlebovci cielia na zraniteľné skupiny s najväčšími finančnými problémami.


Už ste čítali?