Peniaze, peňeži, peníze - poslanci problém nemajú

Autor: Karol Linhart | 9.5.2011 o 9:07 | (upravené 9.5.2011 o 11:13) Karma článku: 5,77 | Prečítané:  1112x

odhlasovať si. V prípade poslaneckých odmien za výkon ich služby verejnosti  si eurá vedia spočítať raz, dva tri. To sa posledne aj udialo aj na zastupiteľstve mestskej časti Košice-Sever, kde dvaja naši členovia zo 7statočných - JUDr. Gürtler a Ing. Ténai ako jediní z poslancov hlasovali proti odmenám.

Ostatní poslanci si svoje peniaze, peňeži, peníze - cca. 160 euri za jedno zasadnutie počas 3 mesiacov bez problémov odhlasovali.

Proti JUDr. Gürtler a Ing. Ténai hlasovali aj v prípade, žiadosti bývalej starostky o preplatenie dovolenky. Väčšina ostatných poslancov sa pri hlasovaní o preplatení dovolenky zdržala, keďže duch poslanca Jozefa Filipka (SMK) sa šíril celým zasadnutím poslancov.

Poslanec Filipko bol presvedčený, že nie je možné, aby poslanci posúdili, či mohla vyčerpať dovolenku alebo nie.

Poslanec Filipko chcel tiež, aby úrad dal celú záležitosť ešte posúdiť nezávislému expertovi. "Nie som právnik, aby som vedel tieto záležitosti správne posúdiť. Poslancom je preto ťažko sa rozhodnúť" - skonštatoval Jozef Filipko (SMK) a s týmto duchom sa stotožnila väčšina poslancov formou hlasovania: ZDRŽAL SA pri preplatení dovolenky bývalej starostky.


Čítajte viac:

http://korzar.sme.sk/c/5883895/exstarostka-severu-ziadne-peniaze-uz-nedostane.html#ixzz1Lplps2MI

Ako povedal môj kolega z platformy nezávislých občanov 7statočných - JUDr. Gürtler: "Pokrytectvo a alibizmus najhrubšieho zrna u poslancoch klubov v Košiciach na Severe:

tzv. opozičného: SDKÚ-DS-SMK-MK-SaS

a tzv. koaličného: Smer-KDH-MOST-HID, sa prejavuje nielen na celoštátnej úrovni, ale aj na regionálnej úrovni. Ak ide o peniaze, peňeži, peníze poslancov SDKU, Smer, SaS, KDH, MOST - HID, SMK, tak títo posranci vždy nájdu správny smer spoločnej cesty ako si odmeny odhlasovať."

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Slobodné a rozvedené matky sú moderné vdovy, tvrdia Kotlebovci

Kotlebovci cielia na zraniteľné skupiny s najväčšími finančnými problémami.


Už ste čítali?