Ficova túžba rýchlo sa vrátiť k moci

Autor: Karol Linhart | 10.5.2011 o 19:03 | Karma článku: 7,77 | Prečítané:  1630x

je faktorom, ktorá determinuje jeho konanie a konanie jeho svorky vlkov, ktorí trhali  a stale chcú trhať Slovensko ako vlci, ktorí sa vrhnú na vyziabnutú slovenskú ovečku pasúcu sa aj na lúkach v okolí Košíc.

JUDr. Fico nikdy nebol dobrým starostlivým bačom, ktory by so svojou družinou stádo oviec len podojil a ostrihal. JUDr. Fico chcel a chce viac. Chce získať absolútnu majoritu po vzore maďarského Orbána a potom sa odmení svojím mecenášom ďalšími emisiami a tunelmi. Do volieb je však ešte ďaleko a JUDr. Fico to take ľahké mať nebude. Dovtedy vznikne ešte niekoľko strán, ktoré mu uberú hlasy a viacerí si na salašoch po Slovensku uvedomia, že bača nie je len Čierna bača, ale aj červená, modrá, hnedá, oranažová a zelenožltá bača. A iná bača.

 

Hoc ani modrá, hnedá, oranžová a zelenožltá bača nie je žiadna výhra. Títo malí bačovia sa našťastie  nesprávajú ako vlci, ale len ako kojoti na púšti. Majú málo ovečiek a preto stáda musia spájať na rozdiel od červeného baču, ktorého stádo je nateraz veľké. Modrá, hnedá, oranžová a zelenožltá bača sú a aj zostanú len malými bačami.

Ja však vidím širší rozmer vládnutia a povinností voči Slovensku a jeho obyvateľom, ako je len túžba rýchlo sa vrátiť k moci - napísal predseda strany Smer-SD v článku s názvom: SaS platí za volebné podvody http://hnonline.sk/stlpceky/c1-51808620-sas-plati-za-volebne-podvody

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Slobodné a rozvedené matky sú moderné vdovy, tvrdia Kotlebovci

Kotlebovci cielia na zraniteľné skupiny s najväčšími finančnými problémami.


Už ste čítali?