Farizeji v KDH a kanibali v Smere

Autor: Karol Linhart | 20.5.2011 o 9:17 | Karma článku: 6,87 | Prečítané:  1353x

sú si veľmi podobní. Výhody a prospech pre svoju kastu a svojich členov, to je to, čo ich spája. Paradoxný rozdiel je iba v tom, že na „väčšinovo kresťanskom" Slovensku ma väčšinu „socialistický" Smer. Kádehákom menšinové postavenie ale nevadí, lebo ak neprší do válovov aspoň do válovov kvapká.

Na farizejstvo - farizej p.pokrytec,falošník

falošník neúprimný, falošný človek • pokrytec: netreba mu veriť, je to falošník, pokrytec

http://slovnik.azet.sk/synonyma/?q=farizej

ministra Figeľa s bytíkom sme si už zvykli. Kádeháci a kádeháčky ale prinášajú do našej spoločnosti ďalšie nové rozmery farizejstva a komentár si urobí každý sám, je pani poslankyňu len citujem z Korzára:

Dlh poslankyne Sabolovej za marec a apríl predstavuje sumu 442 za nájomné a 43 eur za teplo. Poslankyňa o dlhu vie, tvrdí, že na vine je jej zamestnávateľ - slovenský parlament.

"Nakoľko NR SR ma platbami neúveruje dopredu a platby za kancelárie mi prepláca oneskorene, rovnako aj ja nie som ochotná úverovať Národnú radu." Jej košická kancelária má cca 26 m2 a platí za ňu mesačné nájomné 209 eur + 21,60 eur za energie. Zmluvu má na dobu neurčitú, kanceláriu má v prenájme od roku 2001. "Verím, že platby mi v priebehu mesiaca NR SR refunduje, a tak budem môcť uhradiť dlžnú sumu," dodala poslankyňa NR SR Mária Sabolová (KDH)


Čítajte viac: http://korzar.sme.sk/c/5900646/poslankyna-sabolova-dlhuje-najomne-za-kancelariu.html#ixzz1Ms9Rbwgf

Aby sme však nezostali len pri farizejoch.

Košice a okolie sa stali známe v poslednom období aj kanibalizmom. Kde inde sa dokáže lepšie kanibalizmus uchytiť ako v Smere?

Wikipédia považuje za Kanibala nielen osobu, ktorá požiera jedincov toho istého alebo príbuzného druhu, pozri kanibalizmus (zoológia) ale Kanibala synonymicky definuje aj ako ukrutníka, surovca, zver.

Páni v Smere, menovite asi aj bývalý predseda NR SR za Smer, bývajúci ako nájomca v známom nebytovom objekte v košickom mestskom parku sa k svojmu okoliu - správajú ako Kanibali. Dajú vyrúbať všetky stromy, čo im tienia vo výhľade.

Kanibali stromov.

Búrlivé reakcie vyvoláva aj výrub dvoch stromov v bezprostrednej blízkosti kontroverzného nebytového domu, v ktorom bývajú prominenti. Ochranári žiadajú, aby bol dôvod ich výrubu jasne uvedený.

Nie sú totiž choré, to povie každý dendrológ (odborník na dreviny - poz. red.). Zatienenie tiež nemôže byť dôvodom, keďže to nie je obytný objekt. Je tu rozpor medzi tým čo je na papieri a tým, aká je skutočnosť," myslí si Ladislav Rovinský.


Čítajte viac: http://korzar.sme.sk/c/5901073/v-papieroch-o-vyrube-v-mestskom-parku-su-chyby.html#ixzz1MsB7NE18

Verím, že sa na Slovensku nedožijeme Kanibalizmu smeru aj na ľuďoch. Hoci, keď sa spojí smer s kdh aj na celoštátnej úrovni, človek nikdy nevie, čo vystroja kanibali v spojení s farizejmi.

V košickej mestskej časti Sever, kde vládne koalícia SmermostKDH je to taký malý test, čo sa môže diať. Takže pozor na Kanibalov a Farizejov priatelia. 7statočných pozoruje veci zatiaľ z povzdálí.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nemecko zakázalo prespávanie v kamiónoch, vodičom za to hrozia pokuty

Komisia ukáže nové pravidlá pre dopravcov.

DOMOV

Šéfa ÚPN Krajňáka považovali za cuciaka, teraz je pre koalíciu diktátor

Šéf Ústavu pamäti národa viedol spor aj Andrejom Babišom.

KOMENTÁRE

Premiér Fico mieri k jadru Únie. Ako sa k nemu prelúska?

Fico sa nenápadne začal dištancovať od susedov z V4.


Už ste čítali?