Farizeji v KDH a kanibali v Smere

Autor: Karol Linhart | 20.5.2011 o 9:17 | Karma článku: 6,87 | Prečítané:  1355x

sú si veľmi podobní. Výhody a prospech pre svoju kastu a svojich členov, to je to, čo ich spája. Paradoxný rozdiel je iba v tom, že na „väčšinovo kresťanskom" Slovensku ma väčšinu „socialistický" Smer. Kádehákom menšinové postavenie ale nevadí, lebo ak neprší do válovov aspoň do válovov kvapká.

Na farizejstvo - farizej p.pokrytec,falošník

falošník neúprimný, falošný človek • pokrytec: netreba mu veriť, je to falošník, pokrytec

http://slovnik.azet.sk/synonyma/?q=farizej

ministra Figeľa s bytíkom sme si už zvykli. Kádeháci a kádeháčky ale prinášajú do našej spoločnosti ďalšie nové rozmery farizejstva a komentár si urobí každý sám, je pani poslankyňu len citujem z Korzára:

Dlh poslankyne Sabolovej za marec a apríl predstavuje sumu 442 za nájomné a 43 eur za teplo. Poslankyňa o dlhu vie, tvrdí, že na vine je jej zamestnávateľ - slovenský parlament.

"Nakoľko NR SR ma platbami neúveruje dopredu a platby za kancelárie mi prepláca oneskorene, rovnako aj ja nie som ochotná úverovať Národnú radu." Jej košická kancelária má cca 26 m2 a platí za ňu mesačné nájomné 209 eur + 21,60 eur za energie. Zmluvu má na dobu neurčitú, kanceláriu má v prenájme od roku 2001. "Verím, že platby mi v priebehu mesiaca NR SR refunduje, a tak budem môcť uhradiť dlžnú sumu," dodala poslankyňa NR SR Mária Sabolová (KDH)


Čítajte viac: http://korzar.sme.sk/c/5900646/poslankyna-sabolova-dlhuje-najomne-za-kancelariu.html#ixzz1Ms9Rbwgf

Aby sme však nezostali len pri farizejoch.

Košice a okolie sa stali známe v poslednom období aj kanibalizmom. Kde inde sa dokáže lepšie kanibalizmus uchytiť ako v Smere?

Wikipédia považuje za Kanibala nielen osobu, ktorá požiera jedincov toho istého alebo príbuzného druhu, pozri kanibalizmus (zoológia) ale Kanibala synonymicky definuje aj ako ukrutníka, surovca, zver.

Páni v Smere, menovite asi aj bývalý predseda NR SR za Smer, bývajúci ako nájomca v známom nebytovom objekte v košickom mestskom parku sa k svojmu okoliu - správajú ako Kanibali. Dajú vyrúbať všetky stromy, čo im tienia vo výhľade.

Kanibali stromov.

Búrlivé reakcie vyvoláva aj výrub dvoch stromov v bezprostrednej blízkosti kontroverzného nebytového domu, v ktorom bývajú prominenti. Ochranári žiadajú, aby bol dôvod ich výrubu jasne uvedený.

Nie sú totiž choré, to povie každý dendrológ (odborník na dreviny - poz. red.). Zatienenie tiež nemôže byť dôvodom, keďže to nie je obytný objekt. Je tu rozpor medzi tým čo je na papieri a tým, aká je skutočnosť," myslí si Ladislav Rovinský.


Čítajte viac: http://korzar.sme.sk/c/5901073/v-papieroch-o-vyrube-v-mestskom-parku-su-chyby.html#ixzz1MsB7NE18

Verím, že sa na Slovensku nedožijeme Kanibalizmu smeru aj na ľuďoch. Hoci, keď sa spojí smer s kdh aj na celoštátnej úrovni, človek nikdy nevie, čo vystroja kanibali v spojení s farizejmi.

V košickej mestskej časti Sever, kde vládne koalícia SmermostKDH je to taký malý test, čo sa môže diať. Takže pozor na Kanibalov a Farizejov priatelia. 7statočných pozoruje veci zatiaľ z povzdálí.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Slobodné a rozvedené matky sú moderné vdovy, tvrdia Kotlebovci

Kotlebovci cielia na zraniteľné skupiny s najväčšími finančnými problémami.


Už ste čítali?